Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Hayvan Ahırı Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Hayvan Ahırı Serinletme ve Soğutma

Küresel ısınmadan dolayı yaz aylarında mevsim normallerinin üstüne çıkan hava sıcaklığı ahır haricinde bile hayvanların telef olmasına sebep olmaktadır. Özellikle sıcak havalarda hayvan ahırlarındaki hayvanların aşırı sıcaklardan dolayı telef olduğu gözlemektedir. Sıcakların sadece hayvanların hayati tehlikesi gibi sorunları ortaya çıkartmakla kalmayıp aynı zamanda süt veriminin düşmesinede sebep olmaktadır.
Besilerin sıcaklardan dolayı kilo kaybetmesi hayatını kaybetmesi günlük süt verim oranını kaybetmesi gibi sorunlar sonucunda ekonomik olarak işletmelere zararı vardır.

Bu sorunun çözülmesi için Megamist Mühendislik Hayvan Ahırı Serinletme ve Soğutma Sistemini üretmiştir. Hayvanlar için ideal olan 20-25 derece sıcaklık için kurulan sistemimiz tamamen doğayı taklit ettiğinden dolayı hayvanların herhangi bir sağlık problemi yaşamasına neden olmaz. Aynı zamanda ahırın nem oranını yüksek tutarak su kaybınında önüne geçilmesini sağlar.

Nemli ve serin ortamda bulunan hayvanlarınız daha sıcak ve kuru ortamlara nazaran daha hızlı kilo alır ve aynı şekilde daha fazla süt vermeye başlar. Diğer serinletme sistemlerine nazaran çok ekonomik olaran hayvan ahırı serinletme ve nemlendirme sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetleri telefon numaralarımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Hayvan Ahırı Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • İstenilen Ayarda Ortam Serinliğini Korur
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.