Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Açık Alan Serinletme ve Soğutma

Serinletme Sistemlerinin sağladığı farklı model çeşitleri açık hava ortamında gerekli şartları sağlamada kesin çözümdür. Restoran ve kafelerde toplu insan yaşam ve eğlence alanlarında müşteri memnuniyetini ve konforunu en üst düzeyde tutar. Fabrika veya çalışılan ortamlarda yapılan sistemler ise çalışanların sıcaklıkla oluşan stresini azaltır. Konforlu bir ortam sağlayarak yüksek iş verimi sağlar.

Açık ve yarı acık alanlarda nem oranının değişimine göre farklı nozul başlıkları ve farklı boru çapları akışa göre hesap edilerek pompa gurupları seçilerek proje bazında farklılıklar göstermektedir. Örneğin; nem oranı yüksek olan bölgelerimizde Marmara, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde çap oranı değişmekle birlikte; vantilatör üzerine paslanmaz ringler yapılarak 0,15 delik çaplı nozullar dizilerek 90c açılık çalışarak ortamın ısı seviyesini yaklaşık 10 ile 15 derecede hissedilir bir serinlik yaşanabilir.

Serinletme vantilatörlerimiz düşük enerji tüketimi ile de ön plana çıkmaktadır. Kafe ve restoranların açık ve yarı açık alanlarında 30 m2 ye bir adet 65 cm çapında 4 nozullu vantilatör yeterli gelmektedir.Bir adet yüksek basınçlı pompa ile bir ile otuz adet serinletme vantilatörü kullanılabilir. Açık alan serinletme sistemine istenir ise dojaz pompası entegre edilerek ortama istenilen bir kokuyu da rahatlıkla verilebilmektedir.

Megamist firması Normist Türkiye distribötürü olarak birçok alanda, çok farklı projeleri bitirmiş bulunmaktayız. Sisleme sistemi ile farklı alan ve sektörlerde sisleme, nemlendirme, açık alan serinletme, toz indirgeme, mantarhane ve mantar odası nemlendirme, kafe serinletme, bahçe soğutma, sulu serinletme, su püskürtmeli serinletme, çay bahçesi serinletme - soğutma, cami bahçesi serinletme – soğutma, özel mülk dış mekan serinletme-soğutma, avm dinlenme ve bekleme alanlarında serinletme soğutma, plaj ve etkinlik alanlarında serinletme soğutma, sulu serinletme ile soğutma, su püskürtmeli serinletme, buharlı vantilatör ile serinletme, soğuk buhar ile serinletme, buharlı fanlar ile serinletme, oyun parkı serinletme ve tüm dış mekan serinletme ve soğutma işlerini garantili bir şekilde uygulamaktayız.

Tanıtım Videosu

Açık Alan Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.