Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Konser Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Konser Alanı Serinletme ve Soğutma

Özellikle küresel ısınmadan dolayı yaz aylarında aşırı sıcaklar meydana gelmektedir. Mitinglere katılımlar genel olarak yoğun olduğundan dolayı kapalı alanlar yerine açık alanlar tercih edilmektedir.Fakat yaz aylarında 30 dakika boyunca dahi güneşin altında durmak çok tehlikeli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olabilir. Tansiyon ve kalp hastaları için hayati problemler yaşatabilecek boyutlarda tehlike oluşturmaktadır.

Sistemin içerisinde opsiyonel olarak ışıklandırma ve koku sistemleride konserler için ayrı bir cazibe oluşturuyor. Sistem ortama püskürtülen su buharı sayesinde sıcaklığı düşürmektedir. Bu buharın içerisine ilave edilecek olan ışıklandırmayla konser alanında farklı lazer ve ışık gösterileri dahi yapılabilmektedir..

Buda konserin havasına daha otantik bir görünüm sağlamaktadır. Seyirciler bir yandan serinlerken diğer yandan ışık oyunlarıyla dahada güzel vakit geçirebilmektedir. Bu sistem hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Yapılacak olan kurulum için önce ücretsiz ön keşif yapılmaktadır. Daha sonra hazırlanan proje hayata geçirilmektedir. Referans ve diğer bilgiler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Konser Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.