Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Miting Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Miting Alanı Serinletme ve Soğutma

Özellikle küresel ısınmadan dolayı yaz aylarında aşırı sıcaklar meydana gelmektedir. Mitinglere katılımlar genel olarak yoğun olduğundan dolayı kapalı alanlar yerine açık alanlar tercih edilmektedir.Fakat yaz aylarında 30 dakika boyunca dahi güneşin altında durmak çok tehlikeli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olabilir. Tansiyon ve kalp hastaları için hayati problemler yaşatabilecek boyutlarda tehlike oluşturmaktadır.

Megamist mühendislik bu problemin çözümü için yaptığı çalışmada ortamın insan sağlığını tehdit edebilecek serinletme sistemleri yerine tamamen doğayı taklit ederek ortam sıcaklığının düşürülmesi arzu edilen serin ortamın yakalanmasını başarmıştır.Soğuk su buharı ile miting alanı serinletme veya su buharı ile miting alanı serinletme sistemi olarakta adlandırılan açık alan serinletme sistemi bir çok mitingte kullanılmıştır.

Yüksek basınçlı su pompalarının sistemimize göndermiş olduğu basınçlı suyun nozullar sayesinde 5 ila 15 mikron boyutlara parçalanması sağlanmaktadır. Bu parçalanma sonucunda su aniden buharlaşarak ortamın sıcaklığını düşürmektedir. Ortamın sıcaklığının düşmesiyle beraber vantilatörlerin çalışması sonucunda daha serin bir havada mitinglerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Miting Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.