Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Restoran Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Restoran Serinletme

Restoranların açık mekanlarının serinletilmesi için kullanılan sistemler etkili sonuç vermemenin yanı sıra ekonomik olarakta uygun değildirler. Bu yüzden müşteriler yaz aylarında Restoranların kapalı mekanlarına doğru yönelmektedirler. Bu da Restoranların kapalı mekanlarında yoğunluk oluşturmaktadır. Dolayısıyla klima vb. serinletme sistemleri iç mekanlarda da yetersiz kalmaktadır. Bu sorunun çözümü için Misting İstanbul Restoran Serinletme ve Soğutma Sistemini hazırlamıştır.

Sistemin açık alanda başarılı olmasının yanı sıra opsiyonel olarak ışıklandırma ve koku destekleriyle restoranların bahçesini serinletirken aynı zamanda otantik bir görünüme sahip olmasını sağlar. Açık alana kurulacak olan serinletme sistemimiz suyu 5 ila 15 mikron boyutlara parçalarayarak ortama salınmasını sağlar. Vantilatörler sayesinde bu suyun hemen buharlaşması sağlanır ve buharlaşan suyun ortamın ısını emerek düşürmesi sağlanır.

Suyun içerisine ilaveten koyulan parfümlerle de hoş kokular elde edilebilir. Ek olarak sisli ve buharlı görünüme sahip olan sistemimize ışık oyunlarıyla daha hoş bir görünümde elde edilmesi sağlanabilir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetinden sonra sizin için en uygun olan sistemimiz en kısa süre içerisinde kurulacaktır.

Tanıtım Videosu

Restoran Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.