Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Bahçe Serinletme ve Soğutma

Yazın aşırı sıcaklarda bahçelerinizde ferahlatıcı serin bir ortam sağlamak Megamist Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri ile artık mümkün. Oluşturduğumuz sistemle bahçenize buhar püskürtmeli fanlarımız ile istediğiniz Serinliği ortama sağlıyoruz.

Bu su parçacıkları havada buharlaşarak ortamın nemini istenilen miktarlara çıkartarak ürünlerinizin ihtiyacı olan ve soğuk hava deposunun depoyu soğutmak için dışarı attığı havadaki nem kaydını dengeleyerek ürünlerinizin tazeliğini ve nem kaybını engellemektedir. Bu işlemin ürünleriniz üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Tamamen doğal nemlendirme sistemiyle ürünlerinizi koruyabilirsiniz. Geniş bayi ağımız sayesinde her zaman servis hizmetini en hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Size en yakın bayimiz ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız internet sitemizdeki telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Uzman personellerimiz ön keşif için firmanızı ziyaret edip gerekli proje çizimini gerçekleştirip size bildirecektir. Diğer alternatif nemlendirme sistemlerine nazaran daha ekonomik ve daha iyi sonuçlar alabileceğiniz megamist soğuk hava deposu nemlendirme sistemi için bize ulaşınız.

Tanıtım Videosu

Bahçe Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.