Biz Sadece Doğayı Taklit Ediyoruz.

  • Telefonlarımız
    +90 212 546 55 46
  • Adres
    Sümer Mh. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A5 Blok No:140EC Z.burnu / İST
Su Püskürtmeli Serinletme ve Soğutma Sistemleri

Buharlı Serinletme ve Soğutma

Kafeteryalar, restoranlar veya çeşitli eğlence sektöründeki işletmeler mekanlarının dahada büyümesi ve daha fazla müşteriye hizmet verebilmesi için işletmelerinin önündeki bahçeleri veya alanları kullanmaktadırlar. Fakat sıcak yaz aylarından dolayı müşteriler bu bölümleri tercih etmeyip kapalı alanları tercih etmektedirler. Bu yüzden işletmeler kapasite kaybı yaşamaktadırlar. Bu sorunun ortadan kaldırılması için megamist mühendisliğin geliştirdiği Buharlı Serinletme ve Soğutma sistemleri sayesinde daha ekonomik ve verimli olarak işletmenizde yer açabileceksiniz.

Yüksek basınçlı pompalarda nozullara gönderilen suyun 5 ila 15 mikron boyutlara parçalanarak püskürtülmesiyle havada daha çabuk buharlaşması sağlanır. Havada buharlaşan su partikülleri ortamın ısısını düşürerek ortamın serinlemesini sağlar. Bu sistem doğayı taklit ederek tasarlandığı için müşterilerin üzerinde her hangi bir sağlık sorunu veya kıyafetlerinin üzerinde ıslaklık gibi problemleri ortaya çıkarmaz.

Günümüzde bir çok Kafeteryanın tercihi olan sistemimize opsiyonel olarak eklenebilen ışıklandırma sistemiyle işletmenizde daha otantik görüntüler elde edebilirsiniz. Ek olarak sistemimize ekleyeceğiniz parfümlerle işletmenizin hoş kokularla çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz bir yandan serinlerken diğer yandan hoş görüntü altında uzun vakitler geçirebilirler. Diğer serinletme sistemlerine nazaran daha ekonomik olan sistemimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif sonrası sizin için en uygun proje için teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Buharlı Serinletme ve Soğutma Sistemleri Tanıtım Videosu

  • Islaklık Hissi Uyandırmaz
  • Bahçe ve Kamelyalarınızda Kullanabilirsiniz
  • Az Enerji Tüketimi ve Yüksek Performans
  • Doğa Dostu

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bize Ulaşın!.